čtvrtek 28. listopadu 2013

Moje společnost..


Ani nevím, kdy jsme se potkali poprvé, nikdo nás neseznámil, ani jsme se jeden druhému nepředstavili. Prostě tady najednou byl/a. Netuším, zda je to on nebo ona, proto se tady omezím na ona - ta osoba. 
Řeč je o osobě, která mi velice často dělá společnost, pro někoho by byla nevítaná, pro mě byla zpočátku neobvyklá. Nesvěřila jsem se s ní skoro nikomu, dlouho byla mým malým tajemstvím... Vím, že jsme se vídaly už v mém dětství, ale tehdy jsem byla stoprocentně přesvědčena, že je to můj táta, který mě z nebe takto hlídá a opatruje.
Zjevuje se mi v mnoha podobách, nejčastěji je to takový bílý stín, ale toto léto bylo období, kdy se při stejném pocitu vždy objevil bílý motýlek. Často mám pocit, jako by mě objímala, chránila, vždy ale intenzivně cítím její pohled, který jako by zasahoval až do mé duše. Někdy také když se cítím osamělá, nepochopená celým světem, tak se objeví a mne zalije pocit, že minimálně ona to chápe. Možná to souvisí s tím pohledem, který zná každé zákoutí mé duše. 
Dříve jsem byla nervózní, když se objevila, nevěděla jsem, jak jsi to vysvětlit, kdo to je.. Dnes již žádné vysvětlení nehledám, nepotřebuji je, cítím, že sem ke mě prostě a jednoduše patří.. A dnes jsem znepokojená, když ji delší dobu nepotkám. přemýšlím, co se stalo, proč tady není, kde asi je. 
...tímto bych jí vlastně chtěla vyslovit svůj dík x).
Alexiam Joannem
zdroj zde

4 komentáře:

 1. Ahoj, moc pekné Alex.
  V detstve som nič také nevnímala, žila som si, tiež bez otca. Hnevala som sa na bucľatých anjelikov, teda na ich autorov , lebo som vedela, že to je zdetinštelá personifikácia duchovného v nás. Potom prišli zrazu dvaja, biele až šedobiele plazmické energie. V určitých chvíľach ma zoberú na výlet, do budúcna. A potom je tu čosi NAD, nimi, a ešte POD nimi. Moji "anjeli" nemali krídla. Pred rokom sa ale takto zobudím v objatí jedného veľkého s mohutnými krídlami a tam skrytá tichúčko dýcham a je mi dobre. .. pokračovanie na dlhé slová, ... Som rada, že som ťa stretla Alex. Ak chceš napíš odkiaľ je toto tvoje meno, totiž spája sa mi s jednou osôbkou z filmu, ktorý lebo v ňom ide o tanec milujem..

  B a BED. Bed nie ako posteľ, ale ako Božena Elizabeth Dworak

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zní také moc hezky.. Mě smrt otce poměrně "poznamenala", dlouho jsem si to vyčítala, že to byla má vina a dlouho jsem byla přesvědčená, že je to on.. Pak jsem si uvědomila, že tady u mě nemůže být přeci napořád, že jeho duše musí jít také dál...
   Mé jméno vzniklo překladem mého křestního jména.

   Vymazat
  2. hm, ty si si vyčítala smrť otca - ja mamy. Dlho, asi 15 rokov. :-)

   Vymazat
  3. To je mi líto... Sama to znám.

   Vymazat